Twitter Hashtag #Sundpol

Twitter profiler der nævner #Sundpol

  1. Christian Harsløf (harsloef)
  2. Kristeligt Dagblad (Kristeligt)
  3. Anni Pilgaard (annipilgaard)
  4. Ole Steen Nielsen (olesteennielsen)
  5. JesperBK (jesperbk)
  6. Aarhus Kommune MSO (SundhedOgOmsorg)
  7. Karen Melchior 💖 (karmel80)
  8. Dansk Selskab for Patientsikkerhed (PatientSikker)
  9. Jesper Nørgaard Kjær (jnkjaer)
  10. Susanne H. Hansen (lobbyistdk)
  11. Solveig Røigaard (solveigrp)
  12. Kristian Enstrøm (kenstroem)
  13. EN AF OS (en_af_os)
  14. Viden om Demens (videnomdemens)
  15. Benjamin R. Pedersen (benjaminrpeders)
  16. Vibeke Rischel (vibekerischel)
  17. Christian Juul (chr_juul)
  18. Danske Regioner (Regionerne)
  19. Foreningen 7Liv (Foreningen7Liv)
  20. Katrine Lester (KatrineLester)
  21. Anne Lerche (annelerche)
  22. Elsebeth Hagen (elsebethhagen)
  23. Niels Chr Barkholt (NCBarkholt)
  24. Landsforeningen SIND (landsforeningen)
  25. Laura Duus (lauraduus)
  26. Paul Gram-Hansen (paulus556)
  27. Michael Teit Nielsen (MtnTeit)
  28. Per Schulze (per_schulze)
  29. Julie Bangsbo Myrup (JulieBangsbo)
  30. Anette Lykke Petri (LykkePetri)
  31. Isen (isenlouise)
  32. Lif DK (lifDK)
  33. Københavns Kommune (koebenhavner)
  34. Solveig Høgh Larsen (Solveighoegh)
  35. Karen Stæhr (KarenFoa)
  36. Michael Rasmussen (snedkerspaan71)
  37. VIAUniversityCollege (VIAuniversity)
  38. Tanja Due Krogh (TanjaDue)
  39. ADHD-foreningen (ADHDForeningen)
  40. Tea Petersen (PetersenTea)
  41. Annelene H. L. (annelene)
  42. Hans Juul Hedegaard (hansjhedegaard)
  43. Eva Rose Waldorff (ERoseWaldorff)
  44. Torben K. Hollmann (tkhollmann)
  45. C. Heide-Anderson (heideanderson)
  46. SundDebat (sunddebat)
  47. OleToft (OleToftSundhed)
  48. inge prip (IngePrip)
  49. Dansk Sygeplejeråd (Sygeplejeraadet)
  50. Rikke Skovgaard (RikSkovgaard)
  51. Morten Brustad (mortenbrustad)
  52. Nathali Schaap Degn (nathdegn)
  53. Børneulykkesfonden (buf_dk)
  54. Lene Jensen (Lene_Jensen_DK)
  55. Ida Sofie Jensen (idasofiejensen1)
  56. Helge Toksvig Bjerre (helgebjerre)
  57. Kenneth Laursen (laursen_kenneth)
  58. SundhedsParlamentet (sundparlament)
  59. Tina Holmgaard Juul (tives09)
  60. Mirjana Saabye (mirjanasaabye)
  61. Diabetesforeningen (DiabetesDK)
  62. Nicolai Bæk (mrultiva)
  63. Nina Bach Ludvigsen (NinaLudvigsen)
  64. Jacob Isøe Klærke (jacobklaerke)
  65. Henrik Ullum (henrik_ullum)
  66. Lars Elgård Pedersen (LARSELGAARD)
  67. Christina Durinck (durinckc)
  68. Lone Storm (LoneStorm1)
  69. Mette Tandrup Hansen (tandrup007)
  70. Bjarne Hastrup (bjarnehastrup)
  71. Er Det Velfair (erdetvelfair)
  72. Morten Freil (FreilMorten)
  73. Theis L. Smedegaard (theis_land)
  74. Rene Folmann Iversen (ReneFIversen)
  75. Pharmadanmark (Pharmadanmark)
  76. Lene Barslund (barslundlene)
  77. Anne Cathrine Schjøtt (annecathri)
  78. Rikke Løvig Simonsen (rikkeloevig)
  79. Tor Juul (torjuul)
  80. Karen Busted Larsen (BustedKaren)
  81. PsykiatriFællesskab (psykiatrifaell)
  82. Casper Larsen (CasperWLarsen)
  83. Martina Jürs (dbiomartina)
  84. Louise Gjervig Lehn (gjerviglehn)
  85. Brian Køster (brian_koester77)
  86. Peter Huntley (huntleymedico)
  87. Cristina Kildevang (ckildevang)
  88. STPS (stps_dk)
  89. Den Griske Læge (DrBobbers)
  90. Maja Bertram (MajaBertram)
  91. Inge Kristensen (kristensenps)
  92. Andreas Andersen (apandersen)
  93. Lisbeth Lintz (lisbethlintz)
  94. Emilie Haug Rasch (ehrasch)
  95. Fibromyalgi_DK (fibromyalgi_dk)
  96. Rikke Hamfeldt (Rhamfeldtp)
  97. Aase Lydiksen (AaseLydiksen)
  98. VIDEN+ (videnplus)
  99. Lia Giarbini Lund (giarbini)
  100. Maria Liv Kjærgaard (marialivsen)
  101. Linda Callesen (CallesenLinda)
  102. Ditte Krøyer (dittekroyer)
  103. Hallur Thorsteinsson (hallthor)
  104. Kliniske Forsøg DK (Kliniskeforsoeg)
  105. Lars Herning (LarsHerning)
  106. Niels C. Jensen (ncvjensen)
  107. STPS (@STPS_DK)
  108. Anja Lykke Aakeson (anjaaakeson)
  109. Lars Peter Kjeldsen (larspbk)
  110. Mette Thomsen (mettedbio)
  111. Jeppe R Poulsen (jepo_r)
  112. Dinah Sloth Andersen (dinahsloth)
  113. Anna Glavind (AnnaGlavind)
  114. jens Gordon Clausen (Jens_Gordon)
  115. Treated·com Danmark (treateddk)
  116. Søren Brogaard (sorenbrogaard75)
  117. Landsforeningen Spor (ForeningenSpor)
  118. Mikael Bergholdt Asmussen (MBAsmussen)
  119. HPV-bivirkningsramte (HPVDanmark)
  120. Sherwood (Sherwoodfolk)
  121. Morten Slabiak (MortenSlabiak)
  122. Preben Sørensen (prebenbebber)
  123. Karsten Høj (KarstenHoej)
  124. Søren Marker (SoerenMarker)
  125. Lotte Hvas (LotteHvas)
  126. Mie Rasbech (MieRasbech)
  127. Rie Rasmussen (Rasmussen_Rie)
  128. Rikke Høgsted (RikkeHoegsted)
  129. Thomas Møller Hansen (TMHmadridista)
  130. AntroLab (AntroLab)
  131. Farmakonomforeningen (Farmakonom)
  132. Birgitte Ravn Sølvhøj (blRavn)
  133. Steen Rank Petersen (steenrank)
  134. Jens Flensted-Jensen (jensflensted)
  135. drdebat (drdebat)
  136. Jeanett S Müller (StruckMuller)
  137. Andreas Frankner (AFrankner)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 30711 Danske twitter brugere indekseret