Twitter Hashtag #UNDP

Twitter profiler der nævner #UNDP

  1. Christian Harsløf (harsloef)
  2. Kristeligt Dagblad (kristeligt)
  3. Anni Pilgaard (annipilgaard)
  4. Ole Steen Nielsen (OleSteenNielsen)
  5. JesperBK (JesperBK)
  6. Aarhus Kommune MSO (SundhedOgOmsorg)
  7. Dansk Selskab for Patientsikkerhed (patientsikker)
  8. Jesper Nørgaard Kjær (jnkjaer)
  9. Susanne H. Hansen (Lobbyistdk)
  10. Solveig Røigaard (solveigrp)
  11. Kristian Enstrøm (kenstroem)
  12. EN AF OS (EN_AF_OS)
  13. Viden om Demens (VidenOmDemens)
  14. Vibeke Rischel (VibekeRischel)
  15. Christian Juul Nyhus (Chr_Juul)
  16. Danske Regioner (regionerne)
  17. Foreningen 7Liv (Foreningen7Liv)
  18. Anne Lerche (annelerche)
  19. Elsebeth Hagen (elsebethhagen)
  20. Thorstein Theilgaard (thorsteint)
  21. Landsforeningen SIND (landsforeningen)
  22. Laura Duus (LauraDuus)
  23. Paul Gram-Hansen 🇩🇰🇵🇸 (paulus556)
  24. Michael Teit Nielsen (mtnteit)
  25. Per Schulze (per_schulze)
  26. Julie Bangsbo Myrup (juliebangsbo)
  27. Anette Lykke Petri (lykkepetri)
  28. Isen (IsenLouise)
  29. Lif DK (lifdk)
  30. Københavns Kommune (koebenhavner)
  31. Solveig Høgh Larsen (solveighoegh)
  32. L Bitsch Jensen 🇩🇰 (LisbethJensenDK)
  33. Michael Rasmussen (snedkerspaan71)
  34. VIAUniversityCollege (viauniversity)
  35. Tanja Due Krogh (TanjaDue)
  36. ADHD-foreningen (adhdforeningen)
  37. Tea Petersen (PetersenTea)
  38. Annelene H. L. (annelene)
  39. Hans Juul Hedegaard (HansJHedegaard)
  40. Torben K. Hollmann (tkhollmann)
  41. SundDebat (sunddebat)
  42. OleToft (oletoftsundhed)
  43. Dansk Sygeplejeråd (Sygeplejeraadet)
  44. Rikke Skovgaard (RikSkovgaard)
  45. Morten Brustad (mortenbrustad)
  46. Nathali Schaap Degn (nathdegn)
  47. Børneulykkesfonden (buf_dk)
  48. Lene Jensen (lene_jensen_dk)
  49. Ida Sofie Jensen (idasofiejensen1)
  50. Lars Pram (LarsPram)
  51. Kenneth Laursen (laursen_kenneth)
  52. SundhedsParlamentet (sundparlament)
  53. Mirjana Saabye (mirjanasaabye)
  54. Diabetesforeningen (diabetesdk)
  55. Nicolai Bæk (MrUltiva)
  56. Nina Bach Ludvigsen (ninaludvigsen)
  57. Jacob Isøe Klærke (jacobklaerke)
  58. Henrik Ullum (henrik_ullum)
  59. Lars Elgård Pedersen (LarsElgaard)
  60. Christina Durinck (durinckc)
  61. Lone Storm (lonestorm1)
  62. Mette Tandrup Hansen (tandrup007)
  63. Bjarne Hastrup (bjarnehastrup)
  64. Er Det Velfair (erdetvelfair)
  65. Theis L. Smedegaard (theis_land)
  66. Rene Folmann Iversen (ReneFIversen)
  67. Pharmadanmark (pharmadanmark)
  68. Lene Barslund (barslundlene)
  69. Anne Cathrine Schjøtt (annecathri)
  70. Rikke Løvig Simonsen (RikkeLoevig)
  71. Tor Juul (torjuul)
  72. Karen Busted Larsen (BustedKaren)
  73. PsykiatriFællesskab (PsykiatriFaell)
  74. Casper Larsen (CasperWLarsen)
  75. Martina Jürs (dbiomartina)
  76. Louise Gjervig Lehn (gjerviglehn)
  77. Brian Køster (brian_koester77)
  78. Peter Huntley (HuntleyMedico)
  79. Cristina Kildevang (CKildevang)
  80. Styrelsen for Patientsikkerhed (stps_dk)
  81. Den Griske Læge (drbobbers)
  82. Maja Bertram (MajaBertram)
  83. Inge Kristensen (kristensenps)
  84. Lisbeth Lintz (LisbethLintz)
  85. Klara Marta Chylinski (ToMockAKillBird)
  86. Fibromyalgi_DK (fibromyalgi_dk)
  87. Rikke Hamfeldt (rhamfeldtp)
  88. Aase Lydiksen (AaseLydiksen)
  89. VIDEN+ (videnplus)
  90. Lia Giarbini Lund (giarbini)
  91. Maria Liv Kjærgaard (marialivsen)
  92. Linda Callesen (CallesenLinda)
  93. Christian Boel (christianboel67)
  94. Ditte Krøyer (dittekroyer)
  95. Hallur Thorsteinsson (hallthor)
  96. Kliniske Forsøg DK (kliniskeforsoeg)
  97. Lars Herning (larsherning)
  98. Niels C. Jensen (ncvjensen)
  99. Styrelsen for Patientsikkerhed (@STPS_DK)
  100. Anja Lykke Aakeson (anjaaakeson)
  101. Lars Peter Kjeldsen (larspbk)
  102. Mette Thomsen (MetteDbio)
  103. Jeppe R Poulsen (jepo_r)
  104. Dinah Sloth Andersen (dinahsloth)
  105. Anna Glavind (AnnaGlavind)
  106. jens Gordon Clausen (Jens_Gordon)
  107. Treated·com Danmark (treateddk)
  108. Landsforeningen Spor (foreningenspor)
  109. Mikael Bergholdt Asmussen (MBAsmussen)
  110. HPV-bivirkningsramte (HPVDanmark)
  111. Sherwood (Sherwoodfolk)
  112. Preben Sørensen (PrebenBebber)
  113. Karsten Høj (KarstenHoej)
  114. Søren Marker (SoerenMarker)
  115. Lotte Hvas (lottehvas)
  116. Mie Rasbech (MieRasbech)
  117. Jacob Stengaard (jacobstengaard)
  118. Rie Rasmussen (Rasmussen_Rie)
  119. Rikke Høgsted (RikkeHoegsted)
  120. Thomas Møller Hansen (tmhmadridista)
  121. Louise Hørslev (louisehrslev)
  122. Tine Gjørup Nielsen (t2nielsen)
  123. AntroLab (AntroLab)
  124. Farmakonomforeningen (Farmakonom)
  125. Celgene Denmark (CelgeneDK)
  126. Birgitte Ravn Sølvhøj (blRavn)
  127. Ida Hagemann (Ida_Hagemann)
  128. Steen Rank Petersen (steenrank)
  129. Hanne Bonde (nielsenbonde)
  130. Jens Flensted-Jensen (jensflensted)
  131. drdebat (drdebat)
  132. FOA (FOA_dk)
  133. Jeanett S Müller (struckmuller)
  134. Sarah Lindegaard (sarahlindegaard)
  135. Andreas Frankner (afrankner)
  136. Mette Fjalland (mettefjalland)
  137. Simon Rask (SimonKRask)
  138. Stetoskopet.nu (stetopodcast)
  139. Holger Munck (holgermunck)
  140. Niels Chr Barkholt (NielsCBarkholt)
  141. anja storgaard (Ansenskansen)
  142. Lars Fløe (LarsFloe)
  143. Stine Jønson (stine_jonson)
  144. Morten Freil (MortenFreil)
  145. Nicolai L. Thomsen (nico_lt84)
  146. finn møller (finn_fm)
  147. Sundhedsnyt (SundhedsNyt)
  148. Freja Brandhøj (FrejaBrandhoej)
  149. Azhar Ahmad (AzharAhmadDk)
  150. Bo Laksáfoss Holbek (BoLaksafoss)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 35643 Danske twitter brugere indekseret