Twitter Hashtag #dkaid

Twitter profiler der nævner #dkaid

  1. Amalie Cordes (amaliecordes)
  2. Kristeligt Dagblad (kristeligt)
  3. Anne Liv Eberlein (AnneLivEberlein)
  4. Laurits Baad Holdt (lauritsholdt)
  5. Kirsten Auken (KirstenAuken)
  6. Ane Kolby (anekolby)
  7. Anders Ladekarl (andersladekarl)
  8. Laura Breiø (laurabreioe)
  9. Kristian Weise (kristianweise)
  10. Jakob Ruggaard (jakobruggaard)
  11. Anja K. Søndergaard (aksondergaard)
  12. Bager (Bagermorten)
  13. Altinget: udvikling (altingetudv)
  14. Lone Skov Frølund (LSkovKnudsen)
  15. Folkekirkens Nødhjælps Ungdom (ungDKaid)
  16. Karina Viebke Pultz (Karina_Pultz)
  17. Helle Munk Ravnborg (HelleRavnborg)
  18. Martijn Johansen (MartijnJohansen)
  19. Laura Topp (LauraToppDK)
  20. Globalt Fokus (globaltfokus)
  21. Henrik Schramm (henrikschramm)
  22. Pernille Borgbo (pernilleborgbo)
  23. Marie Helmstedt (Mariehelmstedt)
  24. Morten E. G. Jørgens (MortenEG)
  25. Rasmus Stuhr Jakobsen (r_stuhr)
  26. Mia Forsberg (MiaForsberg)
  27. Bjarke Vestergaard (BjarkeBV)
  28. Peter Blum Samuelsen (peterbsamuelsen)
  29. Sarah Wolf (SarahWolf_DH)
  30. Anne-Louise T. Schur (ALSchur)
  31. Amalie Helmbo (AmalieHelmbo)
  32. Aske Helweg Krarup (askekrarup)
  33. Julie Rosenkilde (RosenkildeJulie)
  34. Martin Xaver Dover (MartinXDover)
  35. Anne Smith Petersen (anne_smith_p)
  36. Janne Bruvoll (JanneBruvoll)
  37. PlanBørnefonden (PlanBornefonden)
  38. Dennis Kjeldsen (denniskjeldsen)
  39. Astrid Alexandersen (astrid_rinder)
  40. Morten Penthin Svendsen (mpenthin)
  41. DanidaFellowship (DFC_Fellowship)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 38290 Danske twitter brugere indekseret