Twitter Hashtag #impact

Twitter profiler der nævner #impact

  1. marianne haahr (HaahrMarianne)
  2. David Budtz Pedersen (HumanomicsMap)
  3. Allan Lerberg (allanlerberg)
  4. Richard G. Engström (R_G_Engstrom)
  5. Mette Margrethe Elf (MetteElf)
  6. Felix Riede (ARCHAEOfelix)
  7. Louise Ejgod (louiseejgod)
  8. Jakob Dorph Broager (jdbroager)
  9. Thomas Obelitz Rode (thomasrode)
  10. Annette B. Ryhede (ABRyhede)
  11. Pernille Palme (pernillepalme)
  12. Rolf Hvidtfeldt (rolfhvidtfeldt)
  13. Helle øbo (Helle_oebo)
  14. Lone Wandahl Mouyal (lmoujurkudk)
  15. Jonas Kaspersen (Jonas_S_K)
  16. GCRC (GCRC_GINR)
  17. Erhvervsfilosofi.dk (erhvervsfilosof)
  18. Pelle Pedersen (Pelle_Pedersen)
  19. Rasmus Stuhr Jakobsen (r_stuhr)
  20. Marianne Timm (NewsTimm)
  21. Responsible Impact (ReActAAU)
  22. Malene Simon (MaleneSimon)
  23. Anne-Louise T. Schur (ALSchur)
  24. Jespers.konto (jespers_konto)
  25. Torben Bundgaard Vad (torben_tva)
  26. Mogens Schou (Mogens_Schou)
  27. Anne Merrild Hansen (anne_merrild)
  28. Lotte Thomassen (CarlottaLotte)
  29. Acta Psychiatrica Scandinavica (ActaPsychScand)
  30. Louise Knauer (Knauern)
  31. IER (ier_sdu)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 35636 Danske twitter brugere indekseret