Bruxelles

Twitter profiler fra Bruxelles

  1. Britta Thomsen (BrittaThomsen)
  2. Christine Sidenius (csidenius)
  3. EUROPA (EUROPADK)
  4. Frederik Tillitz (frederiktillitz)
  5. Jens Rohde (rohde_jens)
  6. Morten Messerschmidt (MrMesserschmidt)
  7. Nadia Deis (DeisNadia)
  8. Ole Ryborg (oleryborg)
  9. Oskar Torp Massesson (oskartorp)
  10. Peter Holdorf (peterholdorf)
  11. Sinne Conan (Sinne_Conan)
  12. Syddanske EU-Kontor (SouthDenmarkEU)
  13. Thomas Nørby Dahl (dahltweet)
  14. Tore Keller (torekeller)
  15. Tore Keller (@torekeller)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 23490 Danske twitter brugere indekseret