Nuuk

Twitter profiler fra Nuuk

  1. Aleqa Hammond (AleqaHammond)
  2. Allan Peter Olsen (allanpeterolsen)
  3. Anda Uldum (andauldum)
  4. binia andreassen (biniapiita)
  5. Claus Motzfeldt (claus3900)
  6. Ernst Bo Frederiksen (ErnstboF)
  7. Hans B Noahsen (HansBNoahsen)
  8. Hans Peter Kleemann (HansPKleemann)
  9. ICC-Greenland (ICC_Greenland)
  10. Inoqut Kristensen (Inoqut_K)
  11. Inuaraq Gedionsen (InuaraqG)
  12. isak lyberth (iisaak90)
  13. Jakob Olsen (herba79)
  14. Jane P. Lantz (Jane_P_Lantz)
  15. Julemanden (JulemandenJul)
  16. Kim Godtfredsen (KimGodtfredsen)
  17. Kirstine Godtfredsen (Kii79Kirstine)
  18. Kuno Fencker (KunoFencker)
  19. Lone Nukaaraq Møller (lonenukaaraq)
  20. Maren Granlien (marengranlien)
  21. Martin H. Lynge (mhlynge)
  22. Michael Binzer (michaelbinzer)
  23. Mikkel Bjarnø Lund (mikkelblund)
  24. Nanook (nanookgl)
  25. Niels K. Søndergaard (nielskrogh)
  26. Nuuk Nordisk (nuuknordisk)
  27. Patricha J. Ottsen (PaJepsen)
  28. Qasiaq Lange (QasiaqL)
  29. Shiva Xenia Brunsvig (shivaxenia)
  30. TIMI ASIMI (AsimiTimi)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 28460 Danske twitter brugere indekseret