Roskilde, Denmark

Twitter profiler fra Roskilde, Denmark

  1. Agilitor SEO (agilitor)
  2. Alfred Groth (alfredwg)
  3. Christian Plank (PlankChristian)
  4. Erik Cederstrand (ErikCederstrand)
  5. FC Roskilde (FCRoskilde)
  6. Flemming Jørgensen (FlemmingFDB)
  7. Henrik Broch (hbroch)
  8. Ida Egevang Lersey (denpunker)
  9. Jacob Surland (jacobsurland)
  10. Jesper Christiansen (J35P3R)
  11. Jesper Vinther Lund (JVLund)
  12. Kim Elmose Politisk (KimPolitisk)
  13. Lars Ahn Pedersen (larsahn)
  14. Lars Lindskov (larslindskov)
  15. Lasse Krogh Bohse (LasseKroghBohse)
  16. Lasse Vestergaard (lmvestergaard)
  17. Mark Stokholm (markstokholm)
  18. Mia Christoffersen (mchristoffersen)
  19. Ole T. Jacobsen (oleweb)
  20. Paul Reuber (paulreuber)
  21. Pernille K. Andersen (sillekapler)
  22. René von Einem (renevoneinem)
  23. RUCjournalistik (RUCJournalistik)
  24. Thomas Ravn-Pedersen (ravnp)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 24697 Danske twitter brugere indekseret