Twitter søgning på dkpol

Twitter profiler der indeholder #dkpol

  1. Pernille Skipper (pskipperel)
  2. DR2 (dr2tv)
  3. Socialdemokratiet (spolitik)
  4. Magnus Heunicke (heunicke)
  5. Anders Langballe (Alangballe)
  6. Line Holm (LineHolm1)
  7. Line Holm (@lineholm1)
  8. Uffe Tang (Uffe_Tang)
  9. Frank Jensen (FrankJensenKBH)
  10. Kristeligt Dagblad (Kristeligt)
  11. Benny Engelbrecht (BennyEngelbrech)
  12. Christine Antorini (Antorini123)
  13. Casper Dall (CasperDall)
  14. Mogens Jensen (mogensjensens)
  15. Nikolaj Rytgaard (nikolajrytgaard)
  16. Jesper Petersen (jesper_pet)
  17. Mette Gjerskov (MetteGjerskov)
  18. Thomas Søgaard Rohde (Thomas_Rohde)
  19. Trine Bramsen (trinebramsen)
  20. JP Politik (jppolitik)
  21. Tænketanken Cevea (cevea)
  22. Udd- & Forskmin. (UFM_MIN)
  23. Martin Borre (Martin_Borre)
  24. Ugebrevet A4 (UgebrevetA4)
  25. Rosa Lund (RosaLundEl)
  26. LO Danmark (lo_danmark)
  27. Lizette Risgaard (LRisgaard)
  28. Kasper Kildegaard (kildegaardens)
  29. Rasmus Horn Langhoff (rasmushorn)
  30. Landbrug & Fødevarer (spisekammeret)
  31. Lars Barfoed (LBarfoed)
  32. Majbrit Berlau (MajbritBerlau)
  33. Karen Hækkerup (karenhaek)
  34. Kristian Weise (kristianweise)
  35. Tina Mellergaard (tinamellergaard)
  36. Per Christensen (perchristen3F)
  37. Finansministeriet (Finansmin)
  38. Kulturministeriet (Kulturmin)
  39. Stefan Hermann (sthepol)
  40. Christian Poll (christianpoll)
  41. Nicolas S. Nielsen (nsnielsen)
  42. Hans Andersen (HansAndersenV)
  43. BUPL (bupldk)
  44. Videregående udd (ufm_udd)
  45. Ane Halsboe (AneHalsboe)
  46. Tore Keller (ToreKeller)
  47. Tore Keller (@torekeller)
  48. Europabevægelsen (europabev)
  49. Simon Kollerup (simonkollerup)
  50. Nicolai Wammen (NWammen)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 24705 Danske twitter brugere indekseret