Twitter søgning på dkpol

Twitter profiler der indeholder #dkpol

  1. Pernille Skipper (pskipperel)
  2. Socialdemokratiet (Spolitik)
  3. DR2 (dr2tv)
  4. Magnus Heunicke (Heunicke)
  5. Anders Langballe (alangballe)
  6. Line Holm (lineholm1)
  7. Line Holm (@lineholm1)
  8. Uffe Tang (uffe_tang)
  9. Frank Jensen (frankJensenKBH)
  10. Kristeligt Dagblad (kristeligt)
  11. Benny Engelbrecht (BennyEngelbrech)
  12. Brian Mikkelsen (BrianAMikkelsen)
  13. Thomas Søgaard Rohde (thomas_rohde)
  14. Mette Gjerskov (MetteGjerskov)
  15. Mogens Jensen (mogensJensenS)
  16. Jesper Petersen (jesper_pet)
  17. Casper Dall (CasperDall)
  18. Nikolaj Rytgaard (nikolajrytgaard)
  19. JP Politik (JPpolitik)
  20. Uddannelses- og Forskningsministeriet (UFM_MIN)
  21. Lizette Risgaard (Lrisgaard)
  22. Trine Bramsen (Trinebramsen)
  23. Tænketanken Cevea (Cevea)
  24. Sigga Nolsøe (SiggaNolsoe)
  25. Ugebrevet A4 (UgebrevetA4)
  26. Martin Borre (Martin_Borre)
  27. FH Danmark (FH_dk2019)
  28. Landbrug & Fødevarer (spisekammeret)
  29. Kasper Kildegaard (Kildegaardens)
  30. Finansministeriet (finansmin)
  31. Kristian Weise (kristianweise)
  32. Danmarks Natur (DanmarksNatur)
  33. Majbrit Berlau (majbritberlau)
  34. Lars Barfoed (lbarfoed)
  35. Per Christensen (perchristen3f)
  36. Christian Poll (ChristianPoll)
  37. Niko Grünfeld (Å) (nikogrunfeld)
  38. Kulturministeriet (kulturmin)
  39. BUPL (bupldk)
  40. FOA (FOA_dk)
  41. Miljø & Fødevaremin. (@mfvmin)
  42. Stefan Hermann (sthepol)
  43. Miljø & Fødevaremin. (mfvmin)
  44. ᴛɪɴᴀ ᴍᴇʟʟᴇʀɢᴀᴀʀᴅ (tinamellergaard)
  45. Nicolas S. Nielsen (nsnielsen)
  46. Europabevægelsen (EuropaBev)
  47. Nicolai Wammen (NWammen)
  48. Hans Andersen (hansandersenv)
  49. Netavisen Pio (netavisen_pio)
  50. Ane Halsboe (AneHalsboe)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 35741 Danske twitter brugere indekseret