Twitter søgning på dkpol

Twitter profiler der indeholder #dkpol

  1. Pernille Skipper (pskipperel)
  2. DR2 (DR2tv)
  3. Anders Langballe (Alangballe)
  4. Socialdemokratiet (spolitik)
  5. Magnus Heunicke (Heunicke)
  6. Line Holm (LineHolm1)
  7. Line Holm (@lineholm1)
  8. Kristeligt Dagblad (kristeligt)
  9. Uffe Tang (uffe_tang)
  10. Benny Engelbrecht (BennyEngelbrech)
  11. Frank Jensen (frankjensenKBH)
  12. Christine Antorini (Antorini123)
  13. Casper Dall (CasperDall)
  14. Mogens Jensen (MogensJensenS)
  15. Nikolaj Rytgaard (nikolajrytgaard)
  16. Mette Gjerskov (MetteGjerskov)
  17. Jesper Petersen (jesper_pet)
  18. Thomas Søgaard Rohde (thomas_rohde)
  19. Trine Bramsen (Trinebramsen)
  20. JP Politik (jppolitik)
  21. Tænketanken Cevea (Cevea)
  22. Forskning Innovation (UFM_FI)
  23. Martin Borre (Martin_Borre)
  24. UgebrevetA4 (UgebrevetA4)
  25. Rosa Lund (RosaLundEl)
  26. Anton Geist (angeist)
  27. LO Danmark (LO_Danmark)
  28. Rasmus Horn Langhoff (rasmushorn)
  29. Lizette Risgaard (lrisgaard)
  30. Kasper Kildegaard (Kildegaardens)
  31. Landbrug & Fødevarer (spisekammeret)
  32. Lars Barfoed (LBarfoed)
  33. Majbrit Berlau (MajbritBerlau)
  34. Karen Hækkerup (karenhaek)
  35. Kristian Weise (kristianweise)
  36. Per Christensen (perchristen3F)
  37. Finansministeriet (Finansmin)
  38. Kulturministeriet (kulturmin)
  39. Stefan Hermann (sthepol)
  40. Christian Poll (ChristianPoll)
  41. Peter Andersen (sweeperdk)
  42. Hans Andersen (HansAndersenV)
  43. Ane Halsboe (AneHalsboe)
  44. BUPL (bupldk)
  45. Tore Keller (torekeller)
  46. Tore Keller (@torekeller)
  47. Europabevægelsen (EuropaBev)
  48. Simon Kollerup (simonkollerup)
  49. Peter Goll (petergoll)
  50. Katrine Villarreal (KatrineVillar)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 21651 Danske twitter brugere indekseret