Twitter søgning på dkpol

Twitter profiler der indeholder #dkpol

  1. Pernille Skipper (PSkipperEL)
  2. Socialdemokratiet (Spolitik)
  3. DR2 (dr2tv)
  4. Magnus Heunicke (Heunicke)
  5. Anders Langballe (alangballe)
  6. Line Holm (@lineholm1)
  7. Line Holm (LineHolm1)
  8. Uffe Tang (uffe_tang)
  9. Frank Jensen (FrankJensenKbh)
  10. Kristeligt Dagblad (Kristeligt)
  11. Benny Engelbrecht (bennyengelbrech)
  12. CommonSenseNow! (CommonSenseASAP)
  13. Brian Mikkelsen (BrianAMikkelsen)
  14. Thomas Søgaard Rohde (thomas_rohde)
  15. Christine Antorini (Antorini123)
  16. Mogens Jensen (mogensJensenS)
  17. Mette Gjerskov (MetteGjerskov)
  18. Casper Dall (CasperDall)
  19. Jesper Petersen (jesper_pet)
  20. Nikolaj Rytgaard (nikolajrytgaard)
  21. JP Politik (jppolitik)
  22. Uddannelses- og Forskningsministeriet (ufm_min)
  23. Trine Bramsen (Trinebramsen)
  24. Lizette Risgaard (LRisgaard)
  25. Tænketanken Cevea (cevea)
  26. Martin Borre (Martin_Borre)
  27. Ugebrevet A4 (UgebrevetA4)
  28. LO Danmark (LO_Danmark)
  29. Kasper Kildegaard (kildegaardens)
  30. Landbrug & Fødevarer (spisekammeret)
  31. Kristian Weise (kristianweise)
  32. Finansministeriet (Finansmin)
  33. Lars Barfoed (lbarfoed)
  34. Majbrit Berlau (MajbritBerlau)
  35. Karen Hækkerup (KarenHaek)
  36. Per Christensen (perchristen3f)
  37. Christian Poll (ChristianPoll)
  38. Niko Grünfeld (Å) (nikogrunfeld)
  39. ᴛɪɴᴀ ᴍᴇʟʟᴇʀɢᴀᴀʀᴅ (tinamellergaard)
  40. Kulturministeriet (kulturmin)
  41. BUPL (bupldk)
  42. Stefan Hermann (SthePol)
  43. Nicolas S. Nielsen (nsnielsen)
  44. Europabevægelsen (Europabev)
  45. Miljø & Fødevaremin. (mfvmin)
  46. Miljø & Fødevaremin. (@MFVMin)
  47. Hans Andersen (HansAndersenV)
  48. Nicolai Wammen (NWammen)
  49. Netavisen Pio (Netavisen_Pio)
  50. Ane Halsboe (AneHalsboe)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 34864 Danske twitter brugere indekseret