Cardiff, Wales

Twitter profiler fra Cardiff, Wales

  1. Deborah Harkness (debharkness)
  2. Christopher Beale (chrisjbeale)
  3. Nic Finch (chameleonic)
  4. David Thomas (TopDoc)
  5. Marcus Davage 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (spufidoo)
  6. Paola Castaño (pcastano)
  7. Mike Johnson (agentjohnson)
  8. Catherine May (CMay99)
  9. Lee Smith/DJ Leekee (djleekee)
  10. Matthew Moore (Banzah)
  11. Huw Davies (thehuwdavies)
  12. Jonathan Pollinger - Social Media Trainer 🚀 (pollingersocial)
  13. Matt Navarra | 🚨 #StayAtHome (MattNavarra)
  14. Ceri Bower (ceri17)
  15. Bethy 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 🐔 (KulaBeth)
  16. Tim Cross (crosstim)
  17. Sian (scattysian)
  18. Coaldust/Anise-CFz-Love is stored in the bug🛡️ (hoovesarebetter)
  19. Josh Hicks (ajoshhicks)
  20. Guyver1 (Guyver1_)
  21. Dayle Rees (daylerees)
  22. Siân Rosser-Evans #FBPE (sianrosserevans)
  23. Bex Ferriday (BexFerriday)
  24. KathJones (KathJones)
  25. Dr David D-Gyimah (viewmagazine)
  26. Jonny Cotsen (JonnyCotsen)
  27. Cardiff Metropolitan University (cardiffmet)
  28. Matthew Davies (Wi5hy)
  29. Will Finch (willfinch)
  30. Jess Day (day_jess)
  31. alice 🌹 (aliceyarr)
  32. Andrew Kasper (AndrewKasper)
  33. Craig Fraggle (craigfraggle)
  34. Gareth Lewis (_garethlewis)
  35. Sarah Nicholas (sarahnicholas)
  36. Tom Selway (tomselsocial)
  37. KC (ThurstyKursty)
  38. Rob Tucker (RobTuck)
  39. Jules (Jules_John)
  40. Hollee Acott (HollyHAcott)
  41. Stifyn Parri (Stifyn1)
  42. LiamEllis (liamtellis)
  43. Caitlin Beth 🌈 (WonderCaitlin)
  44. Josh Andrews (JoshAndrews1)
  45. 𝔱𝔞𝔣 (tafnghtlvs)
  46. Mr Rob (mrrob88)
  47. Steven Rajam (StevenRajam)
  48. scott (scottxcarey)
  49. Graham Sanders (gramatter)
  50. Caro Wild (CaroWild)
  51. Chapter (chaptertweets)
  52. Glesni Price-Jones (GlesniPJ)
  53. Welsh National Opera (WNOtweet)
  54. Dan Tyte (dantyte)
  55. Rosie Cane (rosieccane)
  56. Mike Fitchie (freekoutfitch)
  57. Phil Pepper (philrpepper)
  58. Llio (Llioangharad)
  59. João Silva (ciberjohn)
  60. Spindogs (Spindogs)
  61. Abigail Dymmock (abidymmock)
  62. Mari Beard (maribeard_)
  63. Rach ❤️ Chiefs (racheym1)
  64. Rachel McVay (kittydevine123)
  65. Anthony Lewis (tonylewis92)
  66. 10 Feet Tall (10FeetTallCF)
  67. Rhys Hafod (rhys_hafod)
  68. Tom Doran (portraitinflesh)
  69. Tim Rutter 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 🌼 (timrutter)
  70. Daniel Davies (DanDaviesDavies)
  71. Mab Jones (mabjones)
  72. Rachel England (Rachel_England)
  73. Barry Welsh (BarryWelshHTV)
  74. Ross Evans (Evospangler)
  75. David Roberts (BloggyDave)
  76. Michael (michaelck1972)
  77. Stephen McCabe Esq, (bevmac321)
  78. David Shearer (davshearer)
  79. Garmon Ceiro (GarmonCeiro)
  80. Debbie Garside (debbiegarside)
  81. Mark Griffiths (griffyclyro)
  82. Jenna Bentivoglio (jspo008)
  83. James Chant (jameschant)
  84. Naomi Williams (NaomiElen)
  85. Sugar Creative (SugarCreative)
  86. raul pudd (williambr0wn)
  87. ro (robolger)
  88. Francesca Heale (MsMadattheWorld)
  89. Bobby Briers (bobbybriers)
  90. Jason Nguyen (JasonNguyen10)
  91. Jana Holesworth (Holesworth)
  92. Shane Nickels #FightRacism. (Shane_91)
  93. Omer Rana (omerfrana)
  94. Cardiff Devils (CardiffDevils)
  95. ffotogallery (ffotogallery)
  96. CREO (hello_creo)
  97. Cardiff Half Marathon (CardiffHalf)
  98. Mikey (MooGriffiths)
  99. Lloyd Morgan (LloydMorgan)
  100. Eve-Myles.Net (EveMyles_Net)
  101. Sophie Angharad Bowtell (sophieangharadg)
  102. Emma Meese (EmmaMeese)
  103. Naomi Milward (LolaSnooks)
  104. Steve Dimmick (thedimmick)
  105. Gavin Beach (gavinbeach)
  106. Serein (sereinlabel)
  107. Professor Karin Wahl-Jorgensen (KarinWahlJ)
  108. G-Bace (G_Bace)
  109. Siôn Edwards 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇪🇺 (Sionedwards)
  110. Chris Taylor (profchristaylor)
  111. Sami Dunn (Sami_luu)
  112. S4C Tywydd (S4Ctywydd)
  113. K a t C z e k a j (katczeks)
  114. Jonas (j0nas)
  115. Ade Sinden (adrarll)
  116. Chris Sims QAM (chrismedicsims)
  117. Rhian Langham (Rhian1975)
  118. Rini Chatterjee (rinichat)
  119. Y3S Loans (Y3SLoans)
  120. Dave Grant (seize_the_dave)
  121. Ray’s Tracing 🤘#EGX (RayWillmott)
  122. Hijinx Theatre (HijinxTheatre)
  123. Matt Millard (MattMillard)
  124. James (Jimbobaroo)
  125. Cardiff CAMRA Caerdydd (CardiffCAMRA)
  126. Sion Tudur (SionTudur)
  127. Daniel Hobley (Siccar_Point)
  128. Nia Alavezos 🔮 (aloofness)
  129. Atticus Digital (atticusdigital)
  130. Steffan Messenger (SteffMess)
  131. peto #Blocked by john deadwood #STAY (aristotle29)
  132. Joe Goodden (joegoodden)
  133. Hannah ϟ (HannahMcBlain)
  134. Owain (Glynazard)
  135. Ardhan Fadhlurrahman. (ardhanfadh)
  136. Cardiff Foodbank (CardiffFoodbank)
  137. Louisa Edwards (louy74)
  138. Jamie ⚽️ 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (Dimond3487)
  139. Working Word (WorkingWordPR)
  140. Bethan Jones (HuzzahForBethan)
  141. Siôn Rees (sion_rees)
  142. Gareth Hopkins (garhop)
  143. Gareth Strange (garethstrange)
  144. Phil Jones (PhilJones77)
  145. Steve Morgan (steviephil)
  146. MarcA Millet (marcamillet)
  147. Paul Jones (thisispauljones)
  148. Alex James🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (Alex_James95)
  149. Anthony Cadogan (anthony_cadogan)
  150. Andy Cole (andycole1979)
  151. B E L L E (tat2belle86)
  152. Steffan Garrero (SteffGarrero)
  153. Adam Chard (chardadam)
  154. We Are Cardiff (WeAreCardiff)
  155. Huw Ware (HuwWare100)
  156. Eugene Capper (eugenecapper)
  157. maddie (madeleinelucy_)
  158. LloydBell (Lloydbell)
  159. Firing Line Museum (FiringLine)
  160. Anwen Kya (Kyatic)
  161. ODDGODS® (ODDGODS)
  162. Matthew Bird (mattbird55)
  163. Barrie McAuliffe (MAcMcAuliffe)
  164. Richard Winfield (DirectorCoach)
  165. Ravi Nalliah (rnalliah)
  166. Hilton Cardiff (HiltonCardiff)
  167. Paul Tambini (PaulTambini)
  168. Hefin Robinson (HefinRobinson)
  169. Steph Howarth (howsteph)
  170. Tom (OhFluffySheep)
  171. Sharif Shahwan (SharifShahwan)
  172. Natalie Smith (nataliaaholly)
  173. Edward (edwardambrown)
  174. GONTH (Gonth93)
  175. Gemma Luckett (gemma_luckett)
  176. Claire Canning (ClaireMCanning)
  177. Jen Allan (JenIrisAllan)
  178. Pelican Healthcare (PelicanHealth)
  179. Lloyd Griffiths (lloydgriffiths)
  180. Cardiff Alumni (CardiffAlumni)
  181. Jenny Nesbitt (jennynesbitt)
  182. Ben (artofstumbling)
  183. LeoG 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (ificanknow)
  184. BBC NOW (BBCNOW)
  185. Lisa Tregale (SaxophoneLil)
  186. Buffalo (buffalocardiff)
  187. Darran (DStuck3y)
  188. Alice Lloyd (aliceelloyd)
  189. Jon Wilson (JonWilson29)
  190. Sam Hodgkinson (Sam_Hodgkinson)
  191. Leah-Kate Howells (leahsaysrelax)
  192. Capitol Shopping (Capitol_Cardiff)
  193. Katrina Williams (MrsWildthing)
  194. Marianne Barry (mariannebarry)
  195. David Owens (asoundreaction)
  196. hector cortes (hectourr)
  197. Glamorgan Cricket 🏏 (GlamCricket)
  198. Martin Shervington (MartinSherv)
  199. Cardiff Online (cardiffonline)
  200. Hannah Hamad (hannahhamad)
  201. Joseph Cavalli-Price (JoeCavalliPrice)
  202. Amgueddfa Caerdydd (Museum_Cardiff)
  203. FAW Ticket Office (faw_tickets)
  204. Karl Weston (killerkarlos2)
  205. Emma Sparks (Emma_Sparks)
  206. sophie evans (SophieEvans)
  207. Lauren Harries (laurenharries)
  208. My Whitchurch (mywhitchurch)
  209. Mark @ #JudoOsaka (_MarkPickering)
  210. Lorna Prichard (lornacomedy)
  211. Gwyneth Sweatman (gwyn_sweatman)
  212. Jane Henderson (LJaneHenderson)
  213. Steven Andrew James (Steven_James)
  214. Cardiff Met Alumni (CMetAlumni)
  215. Craig Morris (Cornervizion)
  216. Insole Court (insolecourt)
  217. Ginny (ginbat)
  218. Rubicon Dance (RubiconDance)
  219. Kingsforever (Kingsforever89)
  220. Tiger Bay Brawlers (tigerbaybrawler)
  221. Cerys Furlong (cerysfurlong)
  222. Andrew Thompson #rejoin (anti_macassar)
  223. Dewi Powell (DewiPowell)
  224. Hannah Johnson (hana_j87)
  225. Ali Serdar Kurhan (alyserdar)
  226. 𝐉𝐨𝐬𝐡𝐮𝐚 𝐁𝐚𝐭𝐜𝐡 (JoshBatch41)
  227. Stewart Owadally (sowadally)
  228. Lucky Azubueze IGB. (Luckso1)
  229. Dr Ian Bezodis (IanBez)
  230. Jason Butcher (GwentGasman)
  231. Steve Rose (smrosie84)
  232. Hiraa (hiruify)
  233. Boon (WelshBoon)
  234. Jo Mchattie (jomchattie)
  235. John MOuse (JohnMouseMusic)
  236. Research Institute (CUCancerInst)
  237. katherine martinson (martinson5760)
  238. Tunahan KIRKTEPELI (tunakirk)
  239. UK Charity Allstars (ukfallstars)
  240. Tom Dix (TomDMDix)
  241. Derek Kozel (derekkozel)
  242. BBC Cardiff Singer (cardiffsinger)
  243. Gaz Pritchard (gaztri)
  244. Alys Barber-Rogers #FBPE (ArsenalAlys)
  245. Julie Cornish (jules_cornish)
  246. Magdalena Thomas (MagdaHT)
  247. gwRach Davies 🔮🎃 (RachelDavies_)
  248. Thomas Durrant (tjrant)
  249. Geraint HampsonJones (gerainthj)
  250. Music Theatre Wales (MTW_tweets)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 2542287 Twitter brugere indekseret