Nuuk

Twitter profiler fra Nuuk

  1. Ole Heinrich (uuli)
  2. underworldimage (underworldimage)
  3. Lise Dalsgaard (LMDalsgaard)
  4. Visit Greenland (visitgreenland)
  5. Lone Nukaaraq Møller (lonenukaaraq)
  6. Kim Godtfredsen (kimgodtfredsen)
  7. Simon Pallesen (simonpallesen)
  8. Christian Edelbo Larsen (edelbo)
  9. javier arnaut (javierarnaut)
  10. midnight (midmagic)
  11. nive nielsen (nivenielsen)
  12. Sorlannguaq Petersen (Sorla)
  13. Manumina Lund Jensen (manumina)
  14. isak lyberth (iisaak90)
  15. Shiva Xenia Brunsvig (shivaxenia)
  16. Inoqut Kristensen (Inoqut_K)
  17. Jennifer ✨ (bruitsilencieux)
  18. Kuno Fencker (KunoFencker)
  19. Karsten Peter Jensen (KarstenPJensen)
  20. Jakob Mulvad Jessen (jaaakum)
  21. Anda Uldum (AndaUldum)
  22. Ejvind Kleist (kleist1971)
  23. Inaluk Brandt (InalukB)
  24. Jakob Olsen (herba79)
  25. Nick Bæk Heilmann (kalaktown)
  26. Hans Peter Kleemann (HansPKleemann)
  27. Aaja Chemnitz Larsen (AajaCL)
  28. Hans B Noahsen (hansbnoahsen)
  29. Maren Granlien (marengranlien)
  30. Martin H. Lynge (mhlynge)
  31. Marianne Hansen (kongebroen)
  32. Michael Binzer (michaelbinzer)
  33. binia andreassen (biniapiita)
  34. Maliina Abelsen (MaliinaAbelsen)
  35. Allan Schrøder (AllanSchroder)
  36. Per Kunuk Lynge (PerKunuk)
  37. Inuaraq Gedionsen (InuaraqG)
  38. Nanook (nanookgl)
  39. Manuero7 (ManuLarsen1)
  40. Penny How (DrPennyHow)
  41. Qasiaq Lange (qasiaql)
  42. Claus Motzfeldt (claus3900)
  43. Ernst Bo Frederiksen (ernstbof)
  44. Julemanden (JulemandenJul)
  45. Kirstine Godtfredsen (Kii79Kirstine)
  46. ICC-Greenland (icc_greenland)
  47. Patricha J. Ottsen (pajepsen)
  48. Anna-Sofie Skjervedal (askjervedal)
  49. Aleqa Hammond (AleqaHammond)
  50. Nuuk Nordisk (nuuknordisk)
  51. GreenlandPerspective (GLPerspective)
  52. Allan Peter Olsen (allanpeterolsen)
  53. Claus Jørn Schmidt (rn_claus)
  54. Mikkel Bjarnø Lund (mikkelblund)
  55. Jane P. Lantz (jane_p_lantz)
  56. 🏴‍☠️skeledog🏴‍☠️ (skeledog2)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 2310970 Twitter brugere indekseret