Wales, United Kingdom

Twitter profiler fra Wales, United Kingdom

  1. steffanwilliams (steffanwilliams)
  2. Josh (flylikeamouse)
  3. Adam 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 🇪🇺 (adam85james)
  4. ren williams [all pronouns] (rwilliamswrites)
  5. Matt (discuit)
  6. Robin Hawkes (robhawkes)
  7. Geraint Williams (ItsMeGeraint)
  8. Patrick Samphire (patricksamphire)
  9. Pughy (PughyDude)
  10. Wales Air Ambulance Charity (air_ambulance)
  11. Old Man Wales 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (BANG_UK)
  12. Jason Hoyt (jasonHoyt)
  13. Craig Jones (albanwr)
  14. Tomos (tomose88)
  15. Paul Kindred #FBPE (_PaulKindred)
  16. Portia Pan (NotLikeTheCar)
  17. Shelter Cymru (ShelterCymru)
  18. James🤘 (CubejamF1)
  19. Carl MW0TBB - KC2ZIL (Tydraig)
  20. TonyEvs (TonyEvs)
  21. 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿Zoe Denman-Ellis🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (DizzyClueless)
  22. Charlie Dunn (iChazzer)
  23. Claire Davies (clairedavies247)
  24. Tamsin Slinn (anorakgirl)
  25. Tom Selway (tomselsocial)
  26. Carl Hogan (CarlHogan)
  27. Norm_Oddity (NormOddity)
  28. Leanne 🍄🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🦒 (miz_togs)
  29. Ben Edge (bnedge)
  30. Tomo ☭ 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️ (tomosucks)
  31. Sarah (SarahLCb_)
  32. zoe richards (zoeric)
  33. Tudur Owen (Tudur)
  34. Wales-Golf-Madrid 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (mattyaztec)
  35. Kay Howells (kaybelline)
  36. Visit Wales 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (visitwales)
  37. Michael Cameron (cameron0877)
  38. Narelle Dancey (Narcey)
  39. Peter (peterbladen)
  40. Scarlet Rebels (ScarletRebels)
  41. Louise Marley (LouiseMarley)
  42. Jack - J.S. Strange (JackSamStrange)
  43. Elizabeth Scott (elizabethemilys)
  44. matthew ashcroft 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (ashcroftthered)
  45. Steven Millward 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇬🇧🇪🇺 (SirSteven)
  46. Steve Forsyth (Steve__Forsyth)
  47. Michele Williams QPM (willog496)
  48. Dave West (officialmr_west)
  49. Lucy Corbett (lucycorbett)
  50. Scott Burbidge-Smith (ScottBSmith)
  51. Martin (PCTechHubUK)
  52. Gareth Hughes (Mynytho)
  53. Sally Marlow (sallymarlow1)
  54. ⭐️🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Y Gymraes 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿⭐️ (GymraesY)
  55. Jess Curran (jesscurran5)
  56. Bethan (beef1988)
  57. Pride Cymru (pridecymru)
  58. Assembly Wales (AssemblyWales)
  59. Dr Audrey Thorstad (DrThorstad)
  60. Jon 🕷 (jmarcjones)
  61. Kath Howard (Kath926580)
  62. diana 🧚‍♂️ (meijybaby)
  63. Dinah Liversidge (DinahLiversidge)
  64. Darth_Red_Stu (darthbacca37)
  65. Jodi Lee Laverty (JodiLeeLaverty)
  66. Chilli Muncher 🌶 (WILLIAMTHE1ST)
  67. Goldy. 🐏 Sovereign #commonwealth #QFDbanlifted (1940sDiva)
  68. Victoria Hockley (victoriahockley)
  69. Ben Mackriell (BenMackriell)
  70. holls 🐘 (holliebissex)
  71. Catherine Midwood (cjmidwood)
  72. A. M. Esmonde (amesmonde)
  73. Eiri Stephen 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇪🇺🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿☘️🍰 (Greygirly)
  74. CBI Wales (cbicymru)
  75. Charlie Proctor (cproctor10)
  76. Andrew Costelow (andrewcostelow)
  77. António Magalhães (jpmagallanes)
  78. Crayation Station (crayationstat)
  79. LoHyatt (helpmeimblonde_)
  80. KornyshevaLab (KatjaKornysheva)
  81. Sam Morgan (samdmorgan)
  82. Linda Reardon 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (Cuckooqueen)
  83. Steve Williams (fastdub007)
  84. kate (jaffakakie)
  85. Leon Welsby (LeonWelsby)
  86. Matt Waldron 🔪 (mattywaldo)
  87. JIM (Jim_Elllis)
  88. amy (weirdworld0famy)
  89. Rhys Baldwin (RB_Jester)
  90. little welsh dragon 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇬🇧 (MELISSASUZIE)
  91. Emma Wilde Hale (RealWilde)
  92. The OTJ Online (OTJOnline)
  93. AdrianDeChavignol🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇪🇺 (515mm)
  94. Peter Smith (vonschmytt)
  95. Blaine L (blaine_scfc)
  96. Luna & 🌈Oscar 🌈Wilson #TeamWilson (oscarandluna)
  97. Lynwen Haf Roberts (LynwenHaf)
  98. Plas y Brenin (PlasyBrenin)
  99. Roland UK (roland_uk)
  100. Royal Pharmaceutical Society Wales 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (RPS_Wales)
  101. Barbara Erskine (Barbaraerskine)
  102. Sam Evans (Samboevans)
  103. Dydi lion (dydi92)
  104. Ed E.T (Ed_E_T_UK)
  105. Rachael Crewesmith (rachcrewe)
  106. Jules Peters (julespeters)
  107. Chris Owen (cwo1983)
  108. Chisavu Alin (alinio01)
  109. Tân CGC / MAWWFRS (mawwfire)
  110. R h i (rhscharlton)
  111. Pobl Group (poblgroup)
  112. Im done (wba_AndyM)
  113. Guccini De Mané (PostKalone)
  114. Nick Hartley (Nick_hartley2)
  115. Joanne Hammett (liloldme143)
  116. Hazel the Crone ⏳🕷 (EvilMother)
  117. Ashley Stebbings (ashleyst78)
  118. joseph price (joepriceless24)
  119. Holly Stockport (HollyStockport)
  120. Amanda Kirby (profamandakirby)
  121. Steve Clarke (stevebclarke)
  122. Will Rees (willrees01)
  123. jester D (jesterlicious)
  124. ‘Hannah’🌇 (HannahW_2110)
  125. Moggy♠️🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (MoggyMarshman)
  126. Dave South (daveo_south)
  127. Braders77UK (braders77uk)
  128. Jos Watkins (Joswatkins)
  129. Matthew (matatalee)
  130. Utterly Butterly (NanoNarse)
  131. James Howells (howelzy)
  132. Andrew Ferguson (Fergi222)
  133. Dylan Curtis (dylan_curtis1)
  134. Iestyn 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 ¯\_(ツ)_/¯ (iestynsj)
  135. Dai Lute (spencaar)
  136. Tom Davies (tomdaviesgolf)
  137. Matt Smith (welshblacklab)
  138. Lowri Williams (kneelforloki)
  139. Ben Hooper (mythofechelon)
  140. SamcoSport (SamcoSport)
  141. Iestyn not Lestyn (iestynarmstrong)
  142. Ben Cottam (thecottam)
  143. Mai (mailikesunday)
  144. Jonny (jonnybrd)
  145. Mike Doyle (MikeDoyleComedy)
  146. Leigh Davies (LeighJDavies)
  147. Griff (Tim_Griffin)
  148. GreedyPumpkinpie🎃 (greedymagpie_)
  149. Cam Bunton (CamBunton)
  150. James (JimboGrill5000)
  151. Kate Hewitt (katehewitt1)
  152. Welsh Blood Service 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (welshblood)
  153. William Gareth Evans (wgevans)
  154. ✖️ elisia ✖️ (elisia_shannon)
  155. Neill Owen (newollien)
  156. Kieran John (Kieran_John)
  157. Arv Indoors (valleyguitarist)
  158. Hilary Sheers#FBPE (Hilsthepoet)
  159. Nelinde (Nelinde)
  160. Campbell Coaching (MTBcoaching)
  161. Claire Scott (TheClaireScott)
  162. Gareth Williams (bluesman74)
  163. Pip Jones (pip_says)
  164. 🦄🦄🌟✨Clare✨🌟🦄🦄 (sparklygirl2912)
  165. Aaron Williams (aaronthesheep)
  166. UK Government in Wales (UKGovWales)
  167. Angharad the PostGrad Student! (Miss_NinjaStar)
  168. 💋becks💋 (ladybecks86)
  169. Alan James Cotterell 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (AlanJCotterell)
  170. Nick Sanders MBE (NickSandersR1)
  171. Humble Mike (miked2k1)
  172. Leonie Morgan (WoolnHook)
  173. Gareth Davies (elearn_matters)
  174. Sport Wales | Chwaraeon Cymru (SportWales)
  175. Ben Hodgson (lej1204)
  176. Rhys Blumberg (rhysblumberg)
  177. mark gibbon (funkygibb)
  178. JFP 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (FlayPetty)
  179. Chris (ChrisTwaddle)
  180. Frisby13 (frisby13)
  181. Stuart Thomas John (stuartjohn3)
  182. Ash Goode (9oodey)
  183. Paul James (mountainexperti)
  184. Dan Lawrence (_DanLawrence)
  185. S O P H I E 👑 (MissSophieOwen)
  186. arts4wellbeing - A4W Innovations CIC (arts4wellbeing)
  187. Jonathan Hinder (jonathanhinder)
  188. DAN 24/7 - Wales (dan_247)
  189. Rhi🌼 (Rhiannydd10)
  190. CALL Helpline Wales (CALL_247)
  191. Lex Page (alexpagee)
  192. Vaughan Gething AM (vaughangething)
  193. Patrick Walsh (patrick_walsh)
  194. Drew Ashleigh (DrewAshleighx)
  195. DPH (Dan19Hatton)
  196. William Russell Dunn (William_Dunn)
  197. Sophie 💉 RN (HippyMamaSophie)
  198. Wales Golf | Golff Cymru (wales_golf)
  199. Cellach Hayley (cellachhayley)
  200. Moggs with 2Gs🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (Moggsee)
  201. Dan Benham (benhamdaniel7)
  202. YATESIE aka Al (yatesie87)
  203. Jane Reynolds (RosanneJedly)
  204. Darcy H (Darcysarah)
  205. Eric the Socialist 🌹#JC4PM #VoteLabour (irelandpenguin)
  206. Allan Trow, FRAS (AlDarkSkyWales)
  207. Raymond Tee (The_Ming88)
  208. Sam Schwartz 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (samschwartz95)
  209. Dr Rhys Jones (DrJonesWales)
  210. Steph | Rwster (stiggy84)
  211. Chris Jones (millstone_grit)
  212. Alana {Baby Holiday} (alanababyhols)
  213. Kathy Mason (Masey_uk)
  214. Dawn Garwood (sparklyhope)
  215. leanneerees (leanneerees)
  216. Tayba (tayBAKA)
  217. Joe Chiffi (joechiffi)
  218. Jim Cottle (jimcottle)
  219. Aled Sion Davies (aleddavies2012)
  220. Browny! (pab3110)
  221. Ynyshir (YnyshirRest)
  222. Mark Roberts (MRobbo86)
  223. Dave Corbin (dave1140)
  224. 🎄☃️Semi-Festive Liam☃️🎄 (ThisFireBurns__)
  225. Robert Thorne (RobdThorne)
  226. Nia Medi 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 (NiaMedi_A)
  227. Nicola Williams (Nic4776)
  228. Martin MJ (MartinMJ22)
  229. P.A. Ruddock (EchoesOfThePen)
  230. Clarise Pearson (ClarisePearson)
  231. Gwyn Emberton Dance (gwynembertondan)
  232. Alex Thomas (AlexThomas6045)
  233. BGC Wales (BGCWales)
  234. Keith Sullivan (keithsullivan64)
  235. Antonia Merola Jones (amjnews)
  236. The Wild Boar (WILDBOARhitch)
  237. Lloyd (beedell123)
  238. Caerphilly Castle (CaerphillyCas)
  239. Andy Flanagan (Octonalf)
  240. Jolene Dover (jolenedover)
  241. Rob Milburn (milburn138)
  242. Amy W. Schwartz 🦇 (lizardschwartz)
  243. Harry (HarrySkiff_)
  244. Louis Thomas (LouisThomasYT)
  245. D 💀 (mrchainsaw138)
  246. James Drury (JDrury1403)
  247. Nic Thompson 🇪🇺 (NicT211)
  248. k a y l 🏳️‍🌈 (itskayro_)
  249. FightyMcFighterson🥊 (Spencer529)
  250. James Baker (jamesbaker74)

Siden udvikles af Lars Bachmann og er en beta test af et Twitter Tool. - 2778535 Twitter brugere indekseret